Ile kosztuje wykupienie domeny, gdzie wykupić domenę internetową

W dzisiejszym świecie Internet pełni bardzo ważną funkcję. Niemal każda firma posiada swoją własną domenę oraz stronę internetową. Przed wyborem domeny należy się dokładnie zastanowić, którego dostawcę wybrać. Wybór jest trudny. W Polsce jest ponad 180 firm, które zajmują się rejestracją domen. W tej kwestii liczy się także cena za usługę. Dostawcy domen często oferują darmowe domeny na okres 1 roku. Po upływie tego czasu cena diametralnie wzrasta. W związku z tym należy zwrócić również uwagę na, to ile kosztuje przedłużenie domeny. Musisz też zwrócić uwagę na to, jakie są możliwości przeniesienia domeny w razie, gdybyś chciał zmienić dostawce. Warto sprawdzić, czy dostawca figuruje na stronie z listą akredytowanych partnerów (http://www.dns.pl/porozumienie/partner.html).

Dlaczego warto zaufać cal.?

Firmę Cal znajdziesz na stronie akredytowanych partnerów. Oznacza to, że jest solidną i bezpieczną marką. Zalicza się do oficjalnych partnerów NASK i EURID. W związku z tym otrzymują w bezpośredni sposób akredytacje domenowe. Cechą odróżniającą firmę od większości dostawców usług internetowych jest to, że umożliwiamy rejestracje wszystkich dostępnych domen. W razie braku wybranego TLD wystarczy się z nimi skontaktować. Możliwe jest też edytowanie DNS swojej domeny. Edycja dotyczy wpisów, serwerów, nazw oraz wpisów spersonizowanych jak: A, CNAME, MX, TXT. Suport firmy pomoże Ci przenieść swoje domeny na inne adresy internetowe. Przekierowują domeny za pomocą rekordu A oraz przekierowania URL (301, iframe). W większości przypadków przekierowanie do firmy Cal jest całkowicie darmowe. To nie wszystko- na serwerach cal.pl masz możliwość aktywacji strony parkingu dla Twojej domeny. Aktywacja jest bezpłatna.

Dlaczego powinieneś wykupić domenę w cal?

Bezsprzecznym faktem jest to, że w dzisiejszym świecie cena, jakość, oraz ugruntowana pozycja odgrywają zasadniczą rolę w wyborze dostawcy internetowego. Cena zależy od rodzaju domeny. Zazwyczaj domeny krajowe jak np. pl. to koszt ok. 100 zł w przeliczeniu na rok. Cena domen globalnych (np.: eu, com) jest najczęściej o połowę tańsza od opłat uiszczanych za domeny krajowe. Oscyluje ona w granicach 50 zł rocznie. Cal.pl na mocy umów współpracuje z jednymi z największych rejestratorów domen. Dzięki temu ich ceny są przystępne. W bardzo niskich cenach otrzymasz domeny krajowe, globalne i europejskie. Tak przedstawia się cennik rejestracji najczęściej wybieranych domen: pl. – 8,90 zł, .com.pl – 6,90 zł,.waw.pl – 2,40 zł, .eu – 8,90 zł, com – 27,90 zł,.net – 27,90 zł,.org – 27,90 zł, .biz – 27,90 zł,  .info – 27,90 zł, .us – 27,90 zł,  .pro – 14,99 zł, co – 34,90 zł,  .name – 29,90 zł,  .me 13,90 zł, .xyz – 4,90 zł. Możliwa jest także rezerwacja domen krajowych. Podczas gdy rejestrujesz domeny z końcówką pl., automatycznie rezerwowane są na okres 14 dni.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego dostawcy hostingowego sprawdź wszelkie szczegóły. Porównaj głównie ceny domen, a także koszty tych domen w kolejnych latach współpracy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here