Zostań pilotem czołgu w sieci

W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywają gry mmo, czyli takie takie, których rozgrywka toczy się w sieci pomiędzy wieloma graczami.

Wśród gier mmo znajduje się wiele gatunków i rodzajów, które oferują rozgrywkę w sieci w trybie multiplayer. Wśród z nich znajdziemy również te, które w ostatnich latach biją szczyty popularności i niezwykle silnie wciągają swoich fanów. Mowa tu o symulatorach czołgów. Gry Czołgi Online to najczęściej odwiedzana kategoria przez amatorów sieciowej rozgrywki. Czym tak bardzo przyciągają?

Akcja większości z nich toczy się w czasach drugiej wojny światowej. Stanowią one swoiste połączenie gry strategicznej, gry akcji oraz symulatora, w którym będziemy odpowiedzialni za prowadzenie czołgu i walkę z innymi graczami.

Na gracza czeka wartka akcja, piękna grafika, która dość realnie przeniesie nas w świat drugiej wojny światowej i sprawi, że huk wybuchów, dym z upadających kamienic i kurz pokrywający cale otoczenie, przyprawią nas o gęsią skórkę. Zadaniem gracza jest dopasowywanie optymalnych szlaków przejazdu swoich pojazdów, tak, by nie wystawić się na cel innemu graczowi, a jednocześnie prowadzić skuteczną akcję ofensywną. Gry czołgi online mają więc w sobie coś ze “skradanek”, a ten aspekt gry jest właśnie jedną z najbardziej wciągających cech charakterystycznych gry, która jest symulatorem prowadzenia czołgu.

Gry czołgi online, jak wszystkie tytuły mmo, stwarzają możliwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia komunikacji z naprawdę ogromną ilością graczy, ulokowaną na całym świecie. Są zatem dobrym sposobem na zaciągnięcie i pielęgnowanie nowych znajomości.

Gra w czołgi w sieci to propozycja dla tych, którzy od gry komputerowej oczekują czegoś więcej niż rozgrywki prowadzonej ze sztucznym, komputerowym przeciwnikiem. Czołgi mmo oferują możliwość prowadzenia prawdziwej, żywej i energicznej rywalizacji z prawdziwym przeciwnikiem, który podobnie jak i my, dokładnie myśli nad tym co robi, a starcie z nim znacznie przewyższa rywalizację prowadzoną ze sztuczną inteligencją. Jeżeli zatem lubisz symulatory, pragniesz prowadzić walki, które wymagają od ciebie stałego myślenia i naprawdę aktywnej gry, sięgnij po, któryś z tytułów z kategorii gry czołgi online. Wśród niej znajdziemy klika naprawdę dobrych gier, zrobionych z imponującym rozmachem. Wśród najbardziej popularnych znajdziemy World of Tanks, Armored Warfare, WWII Battle Tanks: T34 vs Tiger, Armored Fist 3 oraz wiele innych, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom symulatorów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here