Telefon

W obecnych czasach normalne jest, że nasze osobiste telefony często są przedłużeniem naszej ręki. Smatfon towarzyszy nam codziennie – służy nam jako budzik, notatnik, zapamiętuje za nas najważniejsze daty. Jest naszą formą kontaktu ze znajomymi i rodziną. Stanowi pierwsze źródło informacji, gdy szukamy konkretnej odpowiedzi na trudne pytanie czy też pozwala nam uwiecznić najpiękniejsze chwile w naszym życiu przy pomocy wbudowanego aparatu. Dlatego sądzę, że tak ważny i potrzebny gadżet jak telefon powinien bardzo wyraźnie charakteryzować właściciela. W dobie Internetu bardzo łatwo i szybko sprawić sobie eleganckie i stylowe dodatki do naszych smarfonów.

ELEGANCKA OCHRONA

Idealną opcją na personalizację telefonu to według mnie dobrze dobrane etui. Jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim nadaje każdemu smatfonowi niezwykle elegancki charakter. Decydując się na kupno obudowy do mojego telefonu zwróciłam uwagę na kilka podstawowych kwestii. Po pierwsze – taka obudowa musi być dobrana do modelu, który jest przeze mnie użytkowany. Nie chciałabym, by „plecki” zasłaniały mój aparat fotograficzny czy też głośnik. Po drugie – etui powinno spełniać funkcję ochronną. Taką możliwość z pewnością dają silikonowe i matowe casy. Po trzecie – muszą być stylowe i w dużym stopniu wyrażać mnie samą. Mile widzianą opcją oferowaną przez producenta case’ów jest możliwość samodzielnego zaprojektowania etui. Bardzo często się zdarza, że w jednym sklepie internetowym znajdzie się ochronę idealną dla naszego telefonu – w moim przypadku był to kreator case’ów online. Stronka ta oferuje również szkła hartowane, co jeszcze bardziej wzmocni odporność każdego telefonu na wstrząsy i upadki. Funkcjonalność i najwyższa jakość spotyka tutaj elegancję, stylowość i kreatywność.

 STYLOWA KREATYWNOŚĆ

Wybór etui na takiej stronie jest naprawdę przeogromny. Chciałam, by mój telefon miał modną i elegancką obudowę. Nie było to nic trudnego – wybrałam model smartfona, a reszta właściwie zadziała się sama. Wskazałam preferowany przeze mnie szablon i wzór – a zapewniam, że jest ich multum (od motywów zwierzęcych i owocowych, poprzez kwiatowe i geometryczne, na filmowych kończąc) – a po chwili moje zamówienie na własne etui na telefon z CaseRoom.pl było gotowe. Śmiało można pokusić się również o dodanie do projektu własnego zdjęcia. Taki z spersonalizowany gadżet z pewnością będzie idealnym prezentem dla siostry, przyjaciółki czy córki. Możliwości są nieograniczone – jedyne, co w tej chwili stawia nam bariery to nasza wyobraźnia. Ty też zaprojektuj swoje własne etui – na pewno wyróżnisz się z tłumu i sprawisz radość swoim bliskim.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here