Smartfony OnePlus

Smartfony OnePlus to doskonałe produkty, które zyskują coraz większą liczbę fanów. Wciąż nie wszyscy kojarzą jednak jeszcze zarówno smartfon, jak i samo przedsiębiorstwo, które go wyprodukowało. Warto więc dowiedzieć się więcej zarówno o samej firmie OnePlus, jak i o przygotowanych przez nią sprzętach. Który z nich jest najnowszy i czym się charakteryzuje? Gdzie można je wszystkie kupić?

OnePlus – kilka słów o producencie

OnePlus to chińskie przedsiębiorstwo, z siedzibą w Shenzen, czyli w mieście ulokowanym w południowo-wschodnich Chinach, w prowincji Guangdong. Miasto jest spore i bezpośrednio graniczy z Hongkongiem. OnePlus zajmuje się produkcją smartfonów i choć firma wystartowała w roku 2013 już jest o niej głośno. Dotychczas zostało wyprodukowanych 11 smartfonów. To modele: OnePlus One, OnePlus 2, OnePlus X, OnePlus 3, OnePlus 3T, OnePlus 5, OnePlus 5T, OnePlus6, OnePlus 6T, OnePlus 7 oraz OnePlus 7 Pro. Dwa ostatnie z wymienionych smartfonów zostały zaprezentowane 14 maja 2019 roku.

Smartfony OnePlus – charakterystyka

Smartfony OnePlus cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem i raczej dobrymi opiniami, chociaż oczywiście zdarzają się pewne kontrowersje co do prowadzonych przez producenta kampanii czy pewnych funkcji. Są to jednak znakomite smartfony, posiadające wiele interesujących funkcji, a w dodatku dostępne w naprawdę rozsądnych cenach jak za taki sprzęt. Na przykład OnePlus 7 wyposażony został w procesor Snapdragon 855. Oprogramowanie przyspiesza pewne procesy, a do tego zapewnia niższe zużycie energii. Główny obiektyw, zastosowany w tym modelu, ma aż 48 Mpix i korzysta z sensora SONY IMX586, 6-elementowego obiektywu, przysłony f/1.7, a także pikseli o wielkości 1,6 µm. Dzięki tym wszystkim dodatkom, uzyskiwany obraz jest naprawdę wysokiej jakości. Barwy są naturalne, kontury wyraźne, a każdy kadr naprawdę klarowny.

Smartfon umożliwia przy tym nie tylko wykonywanie doskonałej jakości fotografii, lecz również kręcenie wysokiej jakości filmów. Zastosowana w tym modelu rozdzielczość to 2340 x 1080 px. Sprzęt zapewnia również dobrą ochronę. Został wyposażony w czytnik linii papilarnych. Dla osoby obcej będzie to zabezpieczenie nie do przejścia, podczas gdy użytkownik z łatwością i bardzo szybko będzie w stanie odblokować ekran.

Bardzo ceniony jest także model OnePlus 7 Pro, charakteryzujący się nie tylko dobrymi parametrami, ale też ciekawym, nowoczesnym designem. Smartfony firmy OnePlus można znaleźć w różnych sklepach z elektroniką – w tym między innymi w sklepie internetowym Dragonist.pl. To sklep, w którym zainteresowani znajdą znakomite kamery, aparaty, smartfony, telefony czy głośniki. Wśród oferowanych produktów jest także i smartfon OnePlus – stylowy i poręczny. Przed zakupem można zresztą zapoznać się ze wszystkimi specyfikacjami, funkcjami i zaletami produktu, dzięki czemu każdy potencjalny kupiec wie, na co się decyduje. Sam proces zamawiania jest prosty i wygodny – każdy sobie z tym poradzi. Niewątpliwie smartfony OnePlus warte są wypróbowania!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here