Jaki kontroler do gier wybrać?

Wydawać by się mogło, że większość kontrolerów do gier jest do siebie bardzo podobna, w związku z czym nie ma większego znaczenia, który z nich zakupimy. W rzeczywistości od tego, jaki kontroler wykorzystujemy, może zależeć to, ile będziemy później czerpać przyjemności z gry. Nawet pozornie niewielkie różnice mogą się wtedy okazać znaczące. Dlatego też warto śledzić portale technologiczne http://techpolska.pl/ i czytać recenzje nowych kontrolerów, nawet jeśli nasz obecny wydaje nam się całkowicie wystarczający. W takim razie jaki kontroler do gier wybrać?

Xbox Wireless Controller – niezła jakość w dobrej cenie

Jeśli zależy nam na dobrej jakości kontrolerze, który jednocześnie nie opróżni naszego konta bankowego, Xbox Wireless Controller będzie świetnym wyborem. Szczególnie dla fanów klasycznego kontrolera do Xboxa 360.

Około 170 złotych to jak na kontrolery stosunkowo nieduża cena. Musimy jednak pamiętać o tym, że nie jest to urządzenie pierwszej świeżości i z tego powodu nie wprowadza w życie niektórych udogodnień i funkcji, które coraz częściej pojawiają się w nowych modelach kontrolerów.

Astro Gaming C40 TR – kontroler premium dla wymagających

Astro Gaming C40 TR to urządzenie stworzone z myślą o Playstation 4, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z niego także na komputerach osobistych. Za to cena Astro Gaming C40 TR, czyli około 180 dolarów, może już przerażać. Za tą kwotę można już kupić spokojnie Xboxa One z kilkoma grami. Wobec tego czy w ogóle warto kupić ten kontroler?

Jeśli stać nas na to i zależy nam na jak najlepszej wygodzie rozgrywki, zdecydowanie tak. Astro Gaming C40 TR  nie tylko jest niezwykle wygodnym i wykonanym z dobrej jakości materiałów kontrolerem, ale do tego daje także wiele opcji personalizacji. Możliwe jest nie tylko wymienianie poszczególnych części na nowe, ale także zamiana ich miejscami. Możemy wobec tego na przykład zamienić gałkę analogową na miejsce z krzyżakiem, jeśli tak będzie nam się lepiej grało.

Xbox Elite Wireless Series 2 – kontroler doskonały w każdym calu

Xbox Elite Wireless Series 2 kosztuje mniej więcej tyle samo, co wspomniane powyżej Astro Gaming C40 TR, czyli 180 dolarów. Z jednej strony jest to bardzo dużo za sam kontroler, z drugiej – w tym przypadku cena wydaje się całkowicie uzasadniona.

Świetnej jakości materiały i elegancki wygląd, dużo możliwości personalizacji, funkcja łączenia się przez Bluetooth, pojemna bateria – czego chcieć więcej? Nie ma obecnie lepszego kontrolera na PC, z czym zgadzają się redaktorzy większości dużych portali technologicznych http://techpolska.pl/. Jedyny zarzut, jaki można mu postawić, to nieco większa waga niż większość kontrolerów. Nie każdemu jednak będzie to przeszkadzać, a wręcz przeciwnie – niektórzy mogą to nawet uznać za zaletę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here