Pokrowiec na telefon

Lubimy dobrze wyglądać, dlatego też kupujemy piękne ubrania, buty, dodatki… Wydaje się nam, że dzięki nim pokażemy światu, kim jesteśmy. Telefony zaś są jednym z takich dodatków, które są aktualnie najbardziej trendy i nie ma chyba człowieka, który by nie posiadał swojego własnego aparatu komórkowego.

Eleganckie smartfony

Pokrowiec na telefonSmartfony mają jednak to do siebie, że są dość drogie, zwłaszcza w ostatnich latach. To z kolei może być przeszkodą nie do pokonania dla tych osób, które zarabiają niewiele, a które mimo wszystko, chciałyby posiadać elegancko wyglądający smartfon. Odłożenie nań pieniędzy z pewnością będzie wymagało trochę czasu, przynajmniej dla człowieka, którego priorytety są na liście poukładane “normalnie”. Jeśli Ty jesteś jedną z takich osób, która mimo niewielkich zarobków, pragnie posiadać telefon z wyższej półki, ponieważ ten mógłby pokazać kim jesteś, wyrazić Ciebie, lub po prostu…

Dla wygody i przyjemności obcowania z nim, to dobra wiadomość dla Ciebie (i wszystkich Tobie podobnych osób) jest taka, że rzeczywiście, drogi telefon może być symbolem statusu materialnego czy społecznego. Równocześnie nie znaczy to, że Ty swoim aktualnym telefonem nie możesz pokazać, jaką osobą jesteś, ponieważ odpowiednie “ubranie” Twojego telefonu może nadać mu charakteru, elegancji i fantazji, przy tym pokazując, jaki jest jego właściciel.

Pokrowiec na telefon

Odpowiedni, dopasowany do Twojego modelu pokrowiec na telefon, może być zatem lekarstwem na Twoje bolączki (przynajmniej do czasu, zanim kupisz sobie ten wymarzony egzemplarz). Nadal czujesz się nie do końca przekonany do tego pomysłu? W takim razie warto podkreślić, że istnieje znacznie więcej powodów, dla których dobrze jest zainwestować niewielką kwotę pieniędzy na futerał do telefonu. Głównym z nich jest, co wydaje się być jasne, ochrona urządzenia.

W ciągu dnia Twój telefon jest narażony na wiele zagrożeń – zmoczenie przez deszcz, upadki, itp. Dobry pokrowiec ochroni smartfona przed zadrapaniami (skutkującymi brzydkimi rysami na obudowie), dostawaniem się do wnętrza telefonu wilgoci, kurzem i pyłkami, lub wycieraniem się barwy z obudowy poprzez ciągłą styczność z innymi drobiazgami w Twojej torebce (klucze potrafią niesamowicie mocno porysować zarówno przód, jak i tył telefonu).

Ochrona telefonu

Inną przyczyną, dla której warto jest założyć futerał na telefon, jest coś, co niejako wiąże się z jego ochroną. Tym jednak razem chodzi o sam wyświetlacz. Ekrany mają tendencję do rysowania się od samego patrzenia na nie, dlatego możesz kupić pokrowiec, do którego dołączane jest szkło hartowane, chroniące dodatkowo front urządzenia. Pokrowce z takim ekstra dodatkiem są bardzo popularne, dlatego nie trudno jest znaleźć je w internecie lub sklepach stacjonarnych. Kolejną zaletą futerałów na telefony, jest ich faktura.

Nie oszukujmy się – współczesne telefony są w większości wykonane ze szkła, przez co są niezwykle śliskie i bardzo łatwo jest wypuścić taki telefon z dłoni. Ciekawie wyglądający futerał z materiału dobrze leżącego w dłoni, może więc nie tylko być modny i stylowy, ale również i ta jego cecha, czyli matowość, może przyczynić się do lepszego chwytu telefonu, a co za tym idzie, jego większego bezpieczeństwa, ponieważ nie wyślizgnie Ci się z dłoni w najmniej oczekiwanym momencie.

Poszukaj zatem takiego pokrowca na swój telefon, który opowie swoim wyglądem, kim jest jego właściciel. Kim jesteś Ty. Szukanie odpowiedniego futerału może być więc całkiem niezłą zabawą, a jeśli zdecydujesz się na samodzielne zaprojektowanie pokrowca w jednym z wielu kreatorów dostępnych online, możesz mieć pewność, że będzie to oryginalne etui, jedyne w swoim rodzaju. Możesz dzięki niemu w stu procentach wyrazić swoją osobowość, dlatego nie zwlekaj, lecz bierz się do zabawy!

Zalety futerału na telefon

Pokrowiec na telefonPamiętaj przy tym, że jednorazowe wydanie kilku – kilkunastu złotych na pokrowiec to świetna inwestycja na przyszłość. Lepiej w końcu wydać taką drobną sumę na gadżet, który zabezpieczy Twój sprzęt, niż wydawać znacznie większą kwotę (której prawdopodobnie nie posiadasz) na nowy telefon. Jeśli Twoim marzeniem jest wymiana telefonu, ale nie możesz sobie na nią póki co pozwolić, to pokrowiec fantastycznie sprawdzi się w odświeżeniu wyglądu Twojego obecnego, zapewne nieco już starego, urządzenia.

Zdecydowanie słusznym posunięciem jest przekonanie się do futerałów przeznaczonych na telefony komórkowe, ponieważ z ich kupna oraz używania wynika mnóstwo korzyści dla właściciela telefonu. Nie wahaj się więc dłużej i nie zwlekaj, ponieważ może się okazać, że dopasowane etui do Twojego modelu jest tak naprawdę wszystkim, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o telefon! Pamiętaj: nie tylko ochronisz go w ten sposób przed czynnikami zewnętrznymi, ale też będziesz mógł wyrazić to, kim jesteś.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here