Kiedy ktoś spyta nas, czego oczekujemy od telefonu, prawie bez namysłu odpowiemy – wielkiego, kolorowego wyświetlacza, jak najnowszej wersji Androida, świetnego aparatu i masy bajerów. A do tego wydajnego, kilkurdzeniowego procesora i dużej ilości pamięci. Jeżeli dodatkowo jesteśmy kobietą, to zapewne wspomnimy też o eleganckim designie, kolorach pasujących do torebki, może znanej marce. I nie ma w tym nic dziwnego – są to oczekiwania większości użytkowników kupujących telefony komórkowe.

Oczekiwania użytkowników wobec telefonów komórkowych

Telefon HammerRynek już dawno wyszedł naprzeciw ich żądaniom rozwijając smartfony z coraz większymi ekranami, eleganckie, wydajne, ale przy tym, nie oszukujmy się, nieodporne na uszkodzenia. Sam znam kilka kobiet, które siedząc w kawiarni upuściły swój smartfon na twardą podłogę. Przeważnie kończyło się to popękanym ekranem i koniecznością wymiany urządzenia na nowe. A co mają powiedzieć ludzie pracujący w naprawdę ciężkich warunkach? Oczywiście, zwykłego smartfona mogą używać w domu, jednak jeśli są na przykład leśnikami, pracownikami budowlanymi czy rybakami potrzebują czegoś zupełnie innego – telefonu, którego podstawową cechą będzie wytrzymałość.

Telefon Hammer

I tu wychodzi im naprzeciw, spełniający te wymagania telefon hammer. To seria urządzeń o wzmocnionej budowie, a właściwie zamkniętych w potężnej pyło- i wodoszczelnej obudowie spełniającej normy potwierdzone certyfikatami IP i IK. Przetestowane w ciężkich warunkach, w tym odporne na upadki z wysokości dwóch metrów. Do tego wyposażone w tradycyjną, zabezpieczoną i szczelną klawiaturę. Bo przecież ktoś, kto pracuje w rękawicach nie będzie mógł wstukiwać esemesa na delikatnym ekranie. W telefonach hammer nie znajdziemy najnowszych bajerów i zaawansowanego oprogramowania do robienia selfie. Zamiast tego jest w nich potężna bateria, która znacząco wydłuża stan czuwania i pozwala połączyć się z każdego miejsca. Pancerne, ogumowane obudowy pozwolą na pewny chwyt, a nawet jeśli telefon upadnie na beton albo do kałuży, nie będziemy musieli się tym przejmować. Po podniesieniu nadal będzie gotowy do pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here