Telefon z klapką

Telefony zmieniają się z roku na rok. Ciężko jest powiedzieć czy ktoś ma nowy telefon czy też nie, bo potrafią one szybko się zmieniać. Praktycznie, gdy zakupi się nowy model telefonu, ten za pół roku jest przestarzały. Kiedyś tak nie było i bardzo wolno pojawiały się nowe modele, jednak technologia idzie do przodu, a ludzie mają co raz więcej wymagań sprzętowych. Kiedyś czymś bardzo popularnym był telefon z klapką, gdzie klapka zasłaniała klawiaturę. Powodowało to, że blokada klawiatury była podwójna.

Telefon z klapką

Telefon z klapkąNiestety zdarzało się, że telefon potrafił odblokować się w torebce lub nawet w kieszeni. Szczęśliwy posiadacz takiej klapki w telefonie nie musiał się niczym martwić, bo SMS-y nie wysyłały się wtedy same. W pewien sposób klapka też dodawała uroku niektórym telefonom. Bywały modele, które praktycznie zamykały się w pół, w ten sposób można było zakończyć połączenie, zamykając klapkę od telefonu w bardzo widowiskowy sposób. Na tę chwilę każdy telefon jest dotykowy i nie posiada klapki, odblokowanie telefonu nie jest takie łatwe jak kiedyś, więc spokojnie można trzymać go w kieszeni. Jedyna klapka z jaką można mieć do czynienia to ta, która znajduje się w etui telefonów. Prawie każdy na tę chwilę wyposaża telefon w etui, które posiada klapkę. Dzięki temu chroni się telefon przed upadkami i ewentualnymi rysami na ekranie.

Ekran telefonu

Ekran telefonu komórkowego jest bardzo ważny, bo jest dotykowy i bez jego sprawnego działania nie można korzystać z telefonu. Sporo osób uważa, że telefony z klapką były świetne i chętnie by do nich wrócili o ile posiadały by taką zaawansowaną technologię jak dzisiejsze androidy. To prawda, że kiedy w filmie lub serialu pojawia się bohater, którym a telefon z klapką, to każdy na jego widok szaleje i zaczynają się opowieści. Zazwyczaj ludzie wspominają różne zabawne przygody, które mieli z taki telefonem. Zdarzało się nawet, że klapka wyginała się w kompletnie nieodpowiednią stronę, a telefon nadal działał prawidłowo. Takie wspomnienia ludzie uwielbiają, bo mogą się śmiać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here