Słuchawki muzyczne

Na świecie jest wiele osób, które uważają muzykę za swoje całe życie. Nie mówię tutaj o profesjonalnych gwiazdach sceny muzycznej. Chodzi mi o zwykłych ludzi jak Ty, czy ja. Którzy nie potrafią wytrzymać kliku godzin bez słuchawek w uszach, z muzyką którą uwielbiamy. Jednak, żeby naprawdę delektować się słuchanymi utworami, potrzebujemy słuchawek, które w pełni oddadzą to, co zostało nagrane przez producenta. Jest wiele słuchawek na rynku, które nie nadają się do tej roli. Tylko garstka wydaje się być w porządku. Przedstawię wam teraz kilka moich typów. Będą się one różniły ceną i jakością, także każdy będzie mógł wybrać dla siebie idealne słuchawki muzyczne. 

Słuchawki muzyczne – Moje propozycje

Na pierwszy ogień pójdą słuchawki Marshall Major II, słuchawki te, zostały wyprodukowane przez bardzo znaną firmę Marshall, która działa w branży muzycznej od kilkudziesięciu lat. Znamy ją prawdopodobnie z wykonywania jednych z najlepszych wzmacniaczy do gitar elektrycznych. Słuchawki też tworzą niesamowite. Ten model słuchawek nausznych, posiada dynamiczny głośnik o średnicy 40mm z ruchomą cewką, co świetnie oddaje głębokie dźwięki. Ich impedancja wynosi 64 Ohm, a pasmo przenoszenia od 10 Hz do 20Khz. Sami więc widzimy różnicę, ponieważ standardowe słuchawki mają od 20 do 20 tysięcy. Dzięki nim użytkownik doświadcza nowej jakości odsłuchu audio. To wszystko za jedyne 219 zł. Niesamowite prawda?

Przejdźmy teraz do kolejnego modelu, jest on droższy od poprzednika o ponad 150 zł i kosztuje 399 zł. Są to słuchawki SMS-AUDIO STREET by 50 Cent Wired Over. Słuchawki zaprojektowane przez znanego, amerykańskiego rapera. Koleś zna się na muzyce, więc możemy zaufać, że jakość będzie niesamowita. Jeśli lubimy, kiedy nasza muzyka brzmi tak samo, w drodze do sklepu, pracy, w domu tak samo jak w studio, te słuchawki są właśnie dla nas. Przetworniki 40mm zapewniają najwyższy studyjny dźwięk, a pasywna redukcja szumów znacząco poprawia jego jakość. Unikalny kształt słuchawek zapewnia nam szczelność od wszelakich szumów ze świata wewnętrznego. Jeśli je kupisz, zakochasz się w nich od pierwszego utworu. Gwarantuję Ci to.

Ostatnie słuchawki, to Beats Solo2, słuchawki nauszne, bezprzewodowe, od rapera i producenta Dr. Dre. Model ten jednak znacznie przewyższa poprzedników swoją ceną i kosztuję aż 860 zł. Solo2 mają szerszy zakres dźwięków niż 90% słuchawek dostępnych na rynku, co przybliży Cię do tego, co artysta chciał usłyszeć. Kątowe muszle zapewniają niesamowity komfort i optymalizację dźwięków. A dzięki kompaktowym przyciskom umieszczonym na lewej słuchawcę, mamy możliwość odbierania i odrzucania połączeń, przełączania utworów, oraz regulację głośności. Wszystko to w tych przepięknych słuchawkach od Doktora Dre.

Podsumowanie

Jak możemy zauważyć w tym zestawieniu jest coś dla każdego, ponieważ ceny różnią się od siebie niesamowicie, wszystko co łączy te modele słuchawek, to to, że są jednymi z najlepszych w swojej kategorii. Naprawdę polecam te słuchawki muzyczne, każdemu miłośnikowi.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here