Tablet

Tablety cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie ma co się dziwić. Urządzenia te ze względu na swoje gabaryty, spełniają funkcję komputera oraz telefonu. Są niezwykle użyteczne. Przydają się zarówno do wykonywania obowiązków służbowych, nauki, jak i spędzania czasu wolnego. Nieskończona liczba nowoczesnych aplikacji i oprogramowania sprzyjają jeszcze powszechniejszemu zastosowaniu tych urządzeń. W sprzedaży jest wiele akcesoriów do tabletów. Zastanawiasz się, które z nich są najbardziej potrzebne na co dzień?

Klawiatury do tabletów

Jeśli używasz tabletu nie tylko do przeglądania, ale również do wprowadzania jakichkolwiek danych, to z całą pewnością powinieneś zaopatrzyć się w klawiaturę. Wzbogacają one urządzenie o nowe funkcje. Tablet z klawiaturą może w wielu kwestiach zastąpić laptopa lub komputer stacjonarny.

Szczególnie warte uwagi są klawiatury występujące w komplecie z etui. Umieszczony w nim tablet jest w pełni zabezpieczony przed upadkiem i zarysowaniem. Pokrowce na tablet z klawiaturą posiadają zazwyczaj wbudowane touchpady, które ułatwiają sterowanie tabletem i eliminują potrzebę noszenia ze sobą myszki komputerowej. Co istotne, klawiatura łączy się z urządzeniem za pomocą bluetootha. W związku z czym nie potrzebujemy żadnych kabelków i złączy.

Pokrowce na tablet z klawiaturą występują w różnych wariantach materiałowych i kolorystycznych. Najefektowniej wyglądają futerały skórzane. Są najlepiej dopasowane i prezentują się niezwykle estetycznie. Idealnie dobrane etui gwarantuje dostęp do wszystkich slotów i przycisków oraz wycięcie na aparat. Szeroki wybór etui z klawiaturą do tabletów dedykowanych do takich marek jak: Samsung, Apple, Lenovo i Huawei oferuje sklep EtuiLab.pl. Katalog produktów dostępny jest pod adresem internetowym: https://etuitab.pl/klawiatury.

Rysiki do nawigowania po ekranie tabletu

Dużym uznaniem użytkowników tabletów cieszą się również rysiki pojemnościowe, które ułatwiają nawigowanie po ekranie. Dobrej jakości rysik jest bardzo czuły i delikatny. Poza tym nie zostawia żadnych śladów na ekranie. To świetne rozwiązanie dla osób, którym przeszkadzają ślady po palcach. Rysiki gwarantują zatem swobodną nawigację i utrzymanie ekranu w czystości.

Na co zwrócić uwagę kupując rysik do tabletu? Gadżet ten powinien charakteryzować się atrakcyjnym wyglądem i funkcjonalnością. Warto, aby był wykonany z antypoślizgowego węglanu i posiadał przycisk informujący o stanie naładowania baterii. Dobrej jakości rysik pozwala nawet na dziesięć godzin ciągłej pracy.

Uchwyty i statywy do tabletów

Pomocnymi dodatkami do tabletów są także uchwyty i statywy. Sprawdzają się zarówno w pracy w terenie, jak i przy biurku. To nieodłączne elementy wyposażenia kurierów oraz przedstawicieli handlowych. Uchwyty pozwalają na swobodne korzystanie z urządzenia bez obawy o jego przemieszczanie.

W sprzedaży są uchwyty przeznaczone do tabletów o różnych wielkościach. Warto zwrócić uwagę na uchwyty elastyczne, które zapewniają obrót urządzenia o 360 stopni. Konstrukcja takich uchwytów pozwala na ustawienie statywu odpowiednio do wykonywanej czynności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here