Twój obecny telefon przestaje obsługiwać nowsze aplikacje oraz gry? Codziennie użytkowanie nawet zaczyna już sprawiać problemy poprzez zacinanie się systemu czy krótki czas pracy baterii. Zapewne myślisz nad wyborem nowego telefonu.

Przeglądając dostępne modele, na pewno zauważyłeś nie jeden telefon samsung, ze względu na poziom zaangażowania w rynek nikogo ten fakt nie dziwi. Samsung był prawie od zawsze i od lat ciągle jest najpopularniejszą marką przynajmniej jeśli chodzi o telefony. Najnowsze modele z serii „Galaxy S”, zdobyły serca wielu klientów na całym świecie, ale czy tak naprawdę warto postawić na taki wybór? Dziś w celu poznania odpowiedzi na to nurtujące pytanie, postanowiliśmy sprawdzić podstawowe plusy i minusy wyboru telefonu marki samsung.

Telefon Samsung – plusy

Telefon samsungGłównym plusem telefonów z modelu galaxy s, niewątpliwie jest aparat. Posiada wiele funkcji tworzących szczególnie tylne aparaty niezwykle wydajnym. Duża ilość przetwarzanych klatek na sekundę czy funkcja slowmotion pozwolą poczuć się jak profesjonalny fotograf. Aparat bez problemu dostosuje obraz do sprzyjających warunków.

Znane rozwiązanie systemu ekranu typu AMOLED, oprócz tego, że telefonowi nadaje niesamowity wygląd, to na tym się nie kończy. Wyświetlana jakość HDR, niezależnie czy to podczas gier, oglądania filmów czy nawet codziennego korzystania zapewnia nam świetną rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dźwięk w telefonach samsunga jest plusem dla wielbicieli multimedialnego wykorzystania smartfona. Nawet podczas oglądania dźwięk jest na poziomie domowego kina, więc nawet najbardziej wymagający użytkownik będzie z niego zadowolony.

Minusy

Touch ID niestety w przypadku modelów samsunga pomimo dobrej myśli przewodniej nie zostało najlepiej rozwiązane. Najczęstszym mankamentem jest złe dopasowanie jego lokalizacji, co przeszkadza z jego korzystania.

Ciężko doszukać się powodu, ale plastikowe elementy, które zostały zastosowane w tych modelach, są fatalnym rozwiązaniem. Są one niesamowicie podatne na zarysowania więc nawet jeśli będziemy idealnie dbali o telefon, nie unikniemy rys.

Jeśli przedstawione minusy nie są dla Ciebie, aż tak istotne, ale za to kochasz przeglądać social media, oraz używać różnych multimediów na telefonie nie ma możliwości, abyś był zawiedziony, lecz nie wspomnianym minusem jest jeszcze cena. Mówi się jednak, że jakość jest warta ceny, więc w tym przypadku wybierając telefon, trzeba zdecydować samodzielnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here