Telefon LG

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Czas cudowny, rodzinny. Od razu przypomina mi się, że jako dziecko z moją mamą kilkanaście dni przed Wigilią ubierałyśmy choinkę. Ozdobiona była zawsze bombkami i łańcuchami zrobionymi własnoręcznie przeze mnie i moją siostrę. Miałyśmy wielki ubaw, wykonując te rzeczy, a choinka wyglądała zawsze niesamowicie. Z tatą natomiast przed samymi Świętami piekłam dużo pierników i sernik, nasze ulubione słodkości. Basia, moja siostra, z mamą robiły, w tym czasie pierogi z kapustą i grzybami.

W te Święta spotykamy się już w większym gronie. Do rodziców przyjedzie moja siostra ze swoją rodziną – mężem i dwójką dzieci oraz ja ze swoją rodziną – mężem i synkiem. Czasami zdarza się, że wspólnie analizujemy prezenty, kto, jakie komu wręczy. Wiem, że od kilku miesięcy, mój tata cały czas powtarzał, że przydałby Mu się nowy telefon. Ten, co ma dotychczas, niestety jest mocno uszkodzony i ma popękaną szybkę na ekranie. Mój mąż nie zastanawiając się ani chwili, poszedł do sklepu i kupił swojemu teściowi w prezencie telefon lg.

Telefon LG

Telefon LGMąż ma przysłowiowego „bzika” na punkcie LG. W domu wszystkie sprzęty elektroniczne, jakie posiadamy, mamy właśnie tej firmy. Moja mama dostanie pod choinkę torebkę, o której zawsze marzyła. Dzieci to mają mnóstwo pomysłów, więc ich dary będą bardzo różne. Wiem, że prezenty to nie magia świąt, jednak bez nich to byłoby jakoś smutno. Moje dziecko pięknie śpiewa i powiedziało, że tym razem zaśpiewa samo kolędę i powie wiersz Świętemu Mikołajowi.

Wraz z siostrą wpadłyśmy na pomysł, by w ten wyjątkowy czas, cała nasza wielka rodzina była ubrana tak samo. Basia zaprojektowała, ja natomiast uszyłam dla nas piękne bluzki w akcencie świątecznym. Dzięki temu będziemy czuć się swobodniej, a nasze dzieci zobaczą, że Święta to czas bliskości z rodziną. W ten dzień, każdy jest na tym samym poziomie, każdy jest ważny. Warto naszym dzieciom przekazywać te wartości, które mają większe znaczenie, niż same pieniądze. Wystarczy, że przez cały rok muszą się z tym stykać w szkole, przedszkolu, na studiach, a my w pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here