słuchawki do 200 zł

Bardzo często nie wiemy, jaki kupić prezent dla naszego synka. W większości przypadków decydujemy się na telefon lub konsole, jeśli nas na to stać. Natomiast, jeśli nie mamy za dużo pieniędzy, kupujemy jakieś obuwie czy odzież. Tak naprawdę wszystkie te prezenty są z braku pomysłu. Zanim kupimy jakiś upominek na urodziny, gwiazdkę czy Mikołaja, postarajmy się poznać bliżej zajęcia naszego dziecka.W dzisiejszych czasach, kiedy internet jest wszechobecny, bardzo często, nasze dziecko spędza wolny czas przy grach komputerowych on-line. Jest to więc świetna kategoria, którą możemy wykorzystać do kupienia fajnego prezentu, który na pewno spodoba się naszemu dziecku. Możemy mu podarować choćby słuchawki do 200 zł, które z pewnością przypadną mu do gustu.

Słuchawki do 200 zł

Pewnie nie każdy dorosły wie, ale bardzo ważną rolę w grach on-line odgrywają słuchawki. Często jest tak, że musimy słyszeć kroki przeciwnika z dalekiej odległości, aby wiedzieć gdzie jest i zaczaić się na niego. Niestety ze słuchawkami gorszej jakości jest tak, że słyszymy te kroki, kiedy tak naprawdę jest już za późno. Chciałbym wam więc przedstawić słuchawki do 200 zł, trzy opcje, które możecie, ale nie musicie wybrać.

Pierwsza z nich to słuchawki douszne. Słuchawki kosztują 199 zł. Mają mikrofon umieszczony na lewej słuchawce, więc nie potrzebujemy osobnego mikrofonu do komunikowania się. Ich konstrukcja jest super wygodna i stabilna. Nie musimy się więc martwić, że synek szybko je zniszczy, lub samoistnie się popsują. Są to słuchawki dedykowane specjalnie dla graczy, więc wybór ten jest idealny.

Drugie słuchawki kosztują 10 zł mniej od poprzednich, również są nauszne z przeznaczeniem dla graczy. Bardzo ważnym, pozytywnym akcentem tych słuchawek jest to, że długość przewodu wynosi 1,7 m, nie musimy się więc bać, że zabraknie nam kabla. Co najważniejsze przy tak długim kable, jest on odporny na zaplątania. Również posiadają mikrofon w lewej części, a ich moc wyjściowa to aż 500 mW, robi wrażenie, prawda? Słuchawki te możemy podpiąć prawie do każdego urządzenia z wejściem “jack”, ponieważ są kompatybilne ze wszystkimi. Przy takich świetnych parametrach i waga to tylko 275g.

Słuchawki numer trzy są jednymi z najlepszych słuchawek dla graczy w swojej kategorii cenowej. Pasmo przenoszenia zaczyna się od 20, a kończy się na 20 tysiącach Hz. Średnica membrany, to aż 40mm. Długość kabla wynosi 2 m, a więc jeszcze więcej niż u poprzednika. Są bardzo wygodne, ponieważ ich konstrukcja jest składana, możemy je więc złożyć i odłożyć sobie na półkę. Kiedy będą złożone, zajmą mniej miejsca.

Podsumowanie

Te trzy przykłady słuchawek do 200zł, to tylko namiastka tego, co możecie znaleźć w internecie. Jest tego niesamowicie dużo. Warto więc spojrzeć i wybrać taki prezent dla dziecka, będzie z niego korzystało przez bardzo długi czas, a jego mina po rozpakowaniu będzie mówić wszystko.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here