Cat Telefon

Prowadzisz firmę budowlaną? Pracujesz w trudnych warunkach? Jesteś pracownikiem o podwyższonym ryzyku wypadku? Wiele osób pracujących fizycznie oraz w trudnych warunkach terenowych spotyka sytuacja w których ich nowy smartfon ląduje na ziemi. Oczywiście, nie wszystkie upadki są groźne. Jednak prędzej czy później na ekranie zaczyna się pojawiać niechciana „pajęczynka”. Nim po raz kolejny oddasz telefon do serwisu lub kupisz nowy flagowy produkt znanych marek, warto zastanowić się nad „telefonami do zadań specjalnych”.

Cat Telefon

Cat TelefonJedną ze znanych firm produkujących takie właśnie telefony jest firma CAT. Telefony te zazwyczaj posiadają odpowiednią obudowę, chroniącą delikatne podzespoły elektroniczne. Ponadto często są odporne na kurz oraz inne zabrudzenia wynikające z pracy w trudnych środowiskach. CAT telefon w niczym nie ustępuje innym markom pod względem wydajności, czy kwestią designerskim. Telefony „do zadań specjalnych” są często używane w obszarach budowlanych, właśnie ze względu na ich odporności na zabrudzenia czy pęknięcia. Większość firm produkujących takie właśnie telefony oferuje naprawdę szeroki wachlarz wyboru modeli. Ich ceny nie różnią się zbytnio od wspomnianych wcześniej smartfonów dostępnych na rynku. W tej samej cenie otrzymujemy bardzo podobny sprzęt elektroniczny pod względem specyfikacji. Natomiast mamy również pewność, gwarantowaną od producenta, że nasz telefon nie podzieli losu „pajęczynowatych” smartfonów po pierwszym upadku. Dodatkową kwestią jest również jego użyteczność w pracy. Telefony tego typu zwykle są przystosowane do korzystania z aplikacji takich jak np. miary. Dlatego też, zaletą korzystania z takiego telefonu jest możliwość przystosowania go jako narzędzie, do swojej pracy.

Podsumowując, w tej samej cenie, co większość smartfonów na rynku, możemy mieć przykładowy CAT telefon o podobnej specyfikacji technicznej, a także odpornym na wstrząsy oraz zabrudzenia. Telefon taki na stałe wpisze się jako narzędzie pracy w trudnych i specyficznych środowiskach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here