Armored Warfare - czołgi w sieci

Armored Warfare to gra mmo, która oferuje rozgrywkę w sieci z udziałem dużej ilości graczy. Jej akcja osadzona została na tle współczesnych konfliktów, dlatego w ręce graczy została oddana możliwość prowadzenia nowoczesnych pojazdów, co jest nie lada gratką dla wszystkich tych, którzy znudzeni są pojazdami sprzed siedemdziesięciu lat.

Gry czołgi online przyciągają coraz większą ilość użytkoników, którzy poświęcają symulacji czołgu długie godziny swojego wolnego czasu. Armored Warfare to jeden z bardziej popularnych tytułów.

Ideą gry jest wcielenie się w rolę pilota najnowocześniejszych czołgów i innych pojazdów opancerzonych, które prowadzą wojenne rozgrywki na polu współczesnych konfliktów.

Producenci z zespołu Obsidian Entertaiment przygotowali dla swoich użytkowników kilka trybów rozgrywki. Do dyspozycji gracza został oddany tryb samotnej walki, w której jesteśmy zdani tylko i wyłącznie na siebie i w pojedynkę stawiamy opór innym uczestnikom zabawy. Ci, którzy o wiele lepiej czują się w towarzystwie innych mogą skorzystać z trybu walki wspólnej, w którym razem z innymi graczami tworzą wspólną drużynę, którą stawiają czoła na froncie wojennym przeciwnikowi.

Armored Warfare to propozycja dla tych graczy, którzy oczekują głównie wartkiej akcji, dynamicznej wojennej rozgrywki, mrożącej krew w żyłach walki. Tytuł stawia bowiem na dynamikę potyczek i ten aspekt stanowi najbardziej charakterystyczny aspekt gry. Gracze, którzy oczekują rozbudowanego trybu prowadzenia pojazdu, skomplikowanego systemu sterowania swoją blaszaną bestią, powinni poszukać innego tytułu, gdyż Armored Warfare na tym polu może ich zawieść. Sposób sterowanie w tej grze jest niezwykle prosty i nie stawia graczowi żadnego wyzwania.

Jednocześnie na całkiem wysokim poziomie stoi system modyfikowania i zarządzania swoim czołgiem. Maszyny możemy ulepszać i zmieniać w ten sposób, by stawały się coraz bardziej dopasowane do naszych oczekiwań.

Największym atutem gry, obok dynamiki starć, które wywołują gęsią skórkę z wrażenia, jest naprawdę dobra oprawa graficzna. Tytuł oparty jest na sprawnym silniku graficznym, które zapewnia naprawdę wysokie detale. Grafika jest realistyczna i zapewnia miłą dla oka oprawę wizualną, co w połączeniu z dynamizmem rozgrywki, potrafi przyciągnąć gracza na długie godziny przed monitor. Armored Warfare, jak każda inna gra mmo, umożliwia prowadzenie rywalizacji z innymi graczami, którzy stanowią realnego, myślącego przeciwnika, którego strategia opiera się an przemyślanym działaniu.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here