gracz

Jeśli członek Twojej rodziny lub znajomy ma niedługo urodziny i nie wiesz, co mu kupić, ale masz świadomość, że jest on fanem gier komputerowych – bez obaw, jest sporo ciekawych opcji, które mogą okazać się dobrymi wyborami.

Oczywiście, każdy gracz może mieć nieco inne gusta, zarówno w kwestii samych gier, jak i innych kwestii, więc trafienie w dziesiątkę nie zawsze jest oczywiste. Są jednak takie produkty, które mają bardzo uniwersalny charakter i powinny spodobać się niemal każdemu, czy to amatorowi, czy pro-gamerowi. Omówimy je dla Was pokrótce poniżej. Zapraszamy!

Koszulka lub czapka z motywem z gier

Koszulki czy czapeczki z daszkiem to bardzo uniwersalne gadżety, które nie kosztują bardzo dużo (z reguły w okolicach kilkudziesięciu złotych), a mogą być bardzo dobrym prezentem. Musimy jednak przynajmniej orientacyjnie znać czyjś rozmiar, aby nie kupić mu czegoś, czego nie będzie w stanie założyć lub w czym będzie pływać. Dużo zależy też od tego, czy dana osoba w ogóle jest skłonna nosić ubrania z tego typu nadrukami, czy też na przykład ma znacznie bardziej poważny styl.

Jeśli chodzi o motyw, to wiele zależy od tego, co wiemy o danej osobie. Czy woli ona FPS-y, czy klimatyczne RPG-i? Ma może jakąś ulubioną serię gier, postać lub platformę? W przypadku, gdy nie znasz się szczególnie na tego typu kwestiach, dobrym pomysłem może być poszerzenie wiedzy na te tematy, na przykład za pomocą dobrych portali technologicznych, takich jak Tech Polska. Jeśli zaś możemy jedynie stwierdzić, że dana osoba jest graczem, ale nic ponadto, warto zainteresować się bardziej ogólnymi wzorami. Takimi, które nawiązują do gamingu ogółem, a niekoniecznie do konkretnej gry czy gatunku.

Figurka ulubionej postaci

Wielu graczy jest także kolekcjonerami figurek i innych tego typu gadżetów. Jeśli wiesz, w co osoba, którą chcesz obdarować lubi grać, połowa pracy już za Tobą. Obecnie nie powinno być problemu z zakupem figurki nawet w przypadku bardziej niszowych serii i postaci. Do wyboru są szalenie popularne FunkoPopy, ale też masa innych propozycji – w tym figurki bardziej realistyczne czy też takie, które umożliwiają poruszanie kończynami postaci.

W zależności od rozmiaru figurki, jej typu oraz marki koszt takiego prezentu może wynieść od kilkudziesięciu do kilkuset złotych (a w skrajnych wypadkach nawet do kilku tysięcy). Bardziej szczegółowe informacje, a także rozbudowaną listę wielu innych dobrych propozycji prezentów dla graczy można znaleźć na Tech Polska. Wystarczy, że poświęcisz chwilę, a z pewnością będziesz w stanie znaleźć coś, co spodoba się solenizantowi. Poza koszulką czy figurką wśród popularnych propozycji można wymienić kontrolery do gier, portfele czy plakaty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here